Dansk version English version Facebook Twitter Youtube Instagram
Thomas Rohde

MXD’s administration har hovedkontor i København, mens bogholderi (herunder kontrol af det økonomiske bilagsmateriale fra støttemodtagere og udbetaling af eksportstøtte) og teknisk support er outsourcet til ROSA i Aarhus.

Se i øvrigt artiklen hvem skal du kontakte.

LEDELSE, STØTTEFORVALTNING OG PROJEKTER

TR wide -Iceland - 83X100 BW  
Thomas Rohde
Administrerende Direktør / CEO
e-mail: thomas@mxd.dk
Postadresse: MXD, Allégade 14, 2000 Frederiksberg
Anders Meisner  
Anders Meisner
Project Director
e-mail: anders@mxd.dk
Postadresse: MXD, Allégade 14, 2000 Frederiksberg
LISA MARXEN -83 x 100 BW   Lisa Marxen
Project Manager
e-mail: lisa@mxd.dk
Postadresse: Studio 2, 6-16 Arbutus Street, E84DT London
   
 Carolina Echeverri
Senior Advisor
Postadresse: MXD, Allégade 14, 2000 Frederiksberg

transparent

BOGHOLDERI OG REVISION AF STØTTEDE PROJEKTERtransparenttransparent

Malene 83 x 100   Malene Mogensen
Assistent
e-mail: malene@mxd.dk
Postadresse: MXD c/o ROSA, Vester Allé 15, 8000 Aarhus C

transparent

KOMMUNIKATION

Asbjørn -83x100 -bw   Asbjørn Hæstrup
Project Assistant
e-mail: pr@mxd.dk
Postadresse: MXD, Allégade 14, 2000 Frederiksberg
sara - 83x100 bw   Sara Lindbæk
Skribent og fotograf
email: sara@mxd.dk
Postadresse: MXD, Allégade 14, 2000 Frederiksberg
Henrik -83xlarge bw   Henrik Friis
Skribent
e-mail: henrik@mxd.dk
Postadresse: MXD c/o ROSA, Vester Allé 15, 8000 Aarhus